Logg inn her



Sponsorer

 

Namsskogan og Røyrvik Bondelag

 

 

 

 

Samarbeidspartnere






Namsskogan jeger- og fiskeforening


Namsskogan kommune



 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Share

Namsskogan viltråd

Jarle Fløan - Namsskogan fjellstyre (leder)
E-post: fjellstyrene@namsskogan.no

Morten Aasheim - Statskog SF
E-post: morten.aasheim@statskog.no

Knut Berger - Namdal Bruk AS
E-post: knut@namdalbruk.no

John Nesser - Ulvig Kiær AS
E-post: john.nesser@ulvig-kiar.no

Jon Inge Vik - Namsskogan JFF
E-post: joningevik@gmail.com

Kjell Asgeir Trones - Namsskogan Skogeierlag
E-post: kjell.asgeir.trones@nessan-gaard.no

Sissel K Grongstad - Namsskogan kommune (sekretariat)
E-post: sissel.grongstad@namsskogan.kommune.no


Lokale kontakter og ambassadører

Skorovas
Johnny Hammer
Telefon: 415 09117
E-post: johnny@ntebb.no


Trones
Kåre Vik
Telefon:414 68400
E-post: kaavik@online.no

 

Brekkvasselv
Geir Ove Lindsetmo
Telefon: 926 81303
E-post: geir.ove.lindsetmo@gmail.com

Namsskogan/Smalåsen
Heidi Brekkvassmo
Telefon: 482 43051
E-post: heidi.brekkvassmo@namsskogan.kommune.no

 

Webansvarlig

Marius Berntsen
E-post: marius68@hotmail.com




Jegere online

0 brukere og 18 gjester pålogget

Kalender

Ingen hendelser